środa, 6 kwietnia 2011

Korea.


Tak jak obiecałam.. Dodaję zdjęcia mojego raju :3 Z góry przyznaję, zdjęcia ściągnięte są z internetu - Google Grafika...
Mój laptop ma tysiące zdjęć i na prawdę nie byłam w stanie wybrać najlepszych, każde zdjęcie ma w sobie coś ciekawego.
Nie wiem dlaczego, aczkolwiek gdy odpowiadam na pytanie na formspringu, nie pokazują się na profilu. Tylko mi? czy wszystkim? tak więc chętnie dodam pytania które mi zadajecie tutaj;
1. Twój ulubiony kolor jeżeli chodzi o ubiór?
- łososiowy z domieszką ciepłej pomarańczy, brązowy (w każdym odcieniu); lubię czernie, biele.. i to chyba tyle.
2. Na ile dni jedziesz do Korei?
- Na okrągły miesiąc, od 1 sierpnia do 1 września.
3. Ile będzie kosztować Cie podróż do Korei?
- Jak na razie nie mam pojęcia, zależy ile będę w stanie wziąć, czy dostanę coś od rodziny, czy dostanę pracę etc.
4. Na jaki uniwersytet zamierzasz złożyć podanie?
-Zamierzam złożyć podania na wiele uniwersytetów, w tym tylko jeden w Polsce. Pierwszy na liście będzie figurował Hankuk University of Foreign Studies.
5. Czy to prawda, że po liceum nie chcesz pójść na studia?
-Szczerze mówiąc pół na pół. Rzeczywiście przyznaję, że po ukończeniu nauki w liceum planuję złożyć podanie o stypendium i roczny kurs języka koreańskiego w Seulu. Oczywiście po kursie studia. 
6. Jak często kupujesz nowe ubrania?
-Lubię ciuchy, średnio raz w tygodniu mam nową rzecz... lub kilka : )
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeżeli macie do mnie jeszcze jakieś pytania, śmiało piszcie je na moim formspringu:
Bilans: 
*rano omlet (dwa białka+jedno żółtko)+100g twarogu z sokiem żurawinowym i łyżeczką cukru. ~ 250-300kcal
*3 jabłka ~ 200kcal
*garść mlekołaków z mlekiem ~ 150kcal (?)
*Jeden chlebek ryżowy z liściem sałaty, kawałkiem pomidora, serkiem ostrowia i kawałkiem szynki ~60kcal
*4 kawy i mleko z cynamonem ~ 300kcal
*warzywa z patelni ~ 100kcal
*słonecznik ~ 200kcal
Sporo tego : ) Ale jakoś nie mam wyrzutów sumienia.. : ) 1250 kcal~1350 kcal

Wczoraj wieczorem byłam padnięta, a nie mogłam zmusić swojego organizmu do oddania się słodkiej rozkoszy snu.. Jak tylko zasnęłam (po godzinie nieudanych prób), zadzwonił telefon; Jak tylko usłyszałam dzwonek poczułam złość, jednak gdy zobaczyłam kto dzwoni, złość przerodziła się w radość. : )
Zachrypniętym głosem i na pół zamkniętymi oczami, będąc pół w śnie pół w rzeczywistości, usłyszałam głos mojego ukochanego;3
mhm~~ Nie macie pojęcia jak było mi miło.. Hyun jest rewelacyjny pod tym względem.. To słodkie, że dzwoni żeby mnie usłyszeć, ja tym samym wiem, że o mnie myśli, i że za mną tęskni. Odczułam silną potrzebę bliskości, i resztę wieczoru czułam się na prawdę osamotniona. Jego głos przypomniał mi jak to jest zasypiać w otulona jego ramionami, i budzić się w nich, słysząc jego uroczy jakże seksowny, zachrypnięty głos. haha.
Spanie samemu w łóżku jest okropne. Chcę z nim sypiać co noc (-.-)' Lubię się przytulać, a jak na ten moment, przytulić mogę się jedynie do poduszki albo zwyczajnie przytargać koc do łóżka..
Nie mogę się doczekać chwili w której wreszcie się spotkamy.

Nie wiem czy ktoś z was interesuje się tematem mangi. Nie fascynowało mnie to, póki nie przeczytałam kilku stron Paradise Kiss.. Mam jako taki talent plastyczny, postanowiłam więc wykorzystać swoje zdolności, i stworzyć własną mangę. Kreacja bohaterów będzie niezwykle ciekawa, historia -którą mam już ułożoną w głowie, również przyciągnie zwolenników komiksów. Tak więc, za kilka dni spodziewajcie się (że tak to ujmę) pierwszego odcinka. A w najbliższych dniach dodam zdjęcia bohaterów. Dziś narysuję główną bohaterkę. ^_^Jutro po szkole dostanę swój śliczny roooower !

Brak komentarzy: